Zintegrowany System Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi (ZSMOPL)

hogart_logo

Nowelizacja ustawy Prawo farmaceutyczne, nakłada na przedsiębiorstwa obracające produktami leczniczymi, spożywczymi środkami specjalnego przeznaczenia żywieniowego, i wyrobami medycznymi, nowy obowiązek. Przedsiębiorstwa te, zobowiązane są do przesyłania informacji o operacjach logistycznych w trybie dziennym, do specjalnego systemu. Tym systemem jest Zintegrowany System Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi. Co oznacza tryb dzienny? To, że informacje należy wysyłać każdego dnia. Brak raportowania do ZSMOPL wiąże się z ryzykiem nałożenia kary finansowej przez GIF – nawet do 50 000 zł dziennie. A by ten proces był możliwy i przebiegał bez zakłóceń, niezbędne będzie zintegrowanie ZSMOPL z systemem sprzedażowo-magazynowym.

ZSMOPL_blog

 ZSMOPL i ERP

Aplikacja Hogart współpracuje między innymi z takimi systemami jak Infor Systeline, SAP, SunSystems czy Oracle. Ale to nie wszystkie propozycje na liście. Dodatkowo trzeba podkreślić, że istnieje możliwość stworzenia dedykowanej integracji na zamówienie. Szczegółowe informacje na temat zintegrowanych systemów ERP, można znaleźć na stronie: https://www.hba.hogart.com.pl/zsmopl/

Pomoc w zakresie prawnym

Twórcy tej aplikacji współpracują z profesjonalną kancelarią adwokacką. To z kolei sprawia, że Klienci chcący skorzystać z aplikacji, będą w stanie otrzymać kompleksową pomoc w zakresie wdrażania oraz pełnej obsługi prawnej. Dzięki temu, odbiorcy aplikacji zyskują nowoczesne rozwiązanie, które monitoruje zdarzenia logistyczne, a jednocześnie nie muszą w ogóle martwić się o aspekty proceduralne.

Co przemawia na korzyść Hogart?

Na pewno fakt, ze ten prgram do intregracji z ZSMOPL pochodzi od bardzo doświadczonego producenta. Firma dostarcza różne rozwiązania i aplikacje, a jej historia sięga roku 1992. projekty wdrożeniowe przygotowywane przez zespół specjalistów Hogart to gwarancja uzyskania najlepszych rezultatów. Z tym narzędziem, proces raportowania będzie przebiegać w sposób niezwykle sprawny. Szczegółowe informacje o projektach i zakresie działania Hogart można znaleźć na https://www.hba.hogart.com.pl. Warto wspomnieć także, że można liczyć na kontakt z profesjonalnym supportem, jeśli tylko pojawią się jakieś kwestie do dopytania. To szczególnie istotne, gdy nie jesteśmy pewni co do funkcjonalności i zakresu działania wdrożenia ZSMOPL. Gdy uzyskamy wszelkie informacje, stanie się jasne, że wybór tego rozwiązania wdrożeniowego będzie bardzo dobrym pomysłem.

About the Author

Maria Nowicka
Cześć! Z tej strony Maria, autorka tego bloga. Jestem księgową z wieloletnim stażem, prowadzę własne biuro rachunkowe. Moją pasją jest biznes oraz inwestycje - próbuję swoich sił w grze na Forexie oraz Giełdzie Papierów Wartościowych. Poza tym jestem matką dwojga dzieci oraz zapaloną narciarką biegową.