Kancelaria Prawna Adamczuk & Węgrzyn – czym się zajmujemy?

W naszej warszawskiej Kancelarii pracujemy zarówno z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami. W pierwszym przypadku – rozumiemy doskonale rolę funkcjonowania w publicznej i społecznej sferze życia. W społeczeństwie, jedną z najważniejszych sfer relacji i współzależności jest sfera rodzinna. Często zdarza się, że problemy natury rodzinnej czy też społecznej, wynikają z braku znajomości aktualnych przepisów prawa. Dodatkowo, często obserwujemy zależność, w której problemy jednostki stanowią jedynie początek do objęcia problematycznymi aspektami całych wspólnot, rodzin. Toteż niezależnie od obszaru prawa, w zakresie którego zgłaszający się do nas klient indywidualny potrzebuje pomocy, angażujemy się poprzez nastawienie na maksymalizację skuteczności pomocy. Obszar naszych działań dla klientów indywidualnych ma też ścisły związek z tym, jakie wartości są dla nich najważniejsze. A poza sprawami rodzinnymi. Chodzi tutaj o wolność, swobodę pracy, a także poszanowanie własności o szeroko rozumianych osobistych dóbr. Więcej informacji czeka na: http://kancelariaprawna-aw.pl/.

prawo-rodzinneAdwokat Warszawa Bemowo

Działania, które podejmujemy w ramach swojej praktyki, kierujemy także do przedsiębiorców. Wiemy doskonale jak wiele zawiłości kryje się czasem w prawnych aspektach prowadzenia i rozwijania różnego rodzaju biznesów. Tym samym, pomagając przedsiębiorcom, przede wszystkim dokładnie sprawdzamy podłoże prawnego problemu. Następnie działamy z nastawieniem na troskę o interesy Klienta. Szczególnej uwadze polecamy także blog, który prowadzimy na stronie Kancelarii. To miejsce, w którym dzielimy się istotnymi informacjami prawnymi, ale też w formie artykułów odpowiadamy na często zadawane nam pytania. Jeśli chodzi o przekrój tematyczny, jest on zgodny z obszarami, którymi zajmujemy się w pracy z Klientami. Można więc znaleźć tu treści dotyczące prawa rodzinnego i prawa pracy, a także – wiele innych wątków tematycznych. Nasz blog czeka pod adresem: http://kancelariaprawna-aw.pl/blog/. Zachęcamy do zapoznania się z jego zawartością.

About the Author

Maria Nowicka
Cześć! Z tej strony Maria, autorka tego bloga. Jestem księgową z wieloletnim stażem, prowadzę własne biuro rachunkowe. Moją pasją jest biznes oraz inwestycje - próbuję swoich sił w grze na Forexie oraz Giełdzie Papierów Wartościowych. Poza tym jestem matką dwojga dzieci oraz zapaloną narciarką biegową.