Jak dobrać majtki do kształtu pupy?

Jak dobrać majtki do kształtu pupy?

Majtki to absolutna podstawa naszej bielizny. Ten niewidoczny element garderoby, nie tylko chroni nasze ciało przed otarciami, ale również zapewnia komfort na co dzień. Idealnie dobrany może wpływać na pewność siebie osoby jej noszącej. Jak więc dopasować majtki do naszego kształtu pupy? Sprawdźmy to!

Czy krój majtek ma wpływ na wygląd sylwetki?

Być może nie każda z pań jest tego świadoma, ale owszem, dobór fasonu majtek ma wpływ na wizualne postrzeganie naszej sylwetki. Jedne kroje są polecane kobietom z szerokimi biodrami, inne zaś pasują do kobiet z węższymi biodrami. I absolutnie nie wolno nikomu narzucać tego, w jakich majtkach musi chodzić. Jednakże ważne jest, aby po prostu mieć świadomość, które modele wypadają korzystnie przy naszej sylwetce, a które jedynie uwypuklają nasze wady.

W jakich majtkach pupa wygląda najlepiej? Dobieramy model majtek do sylwetki.

Dobierając model majtek do naszej sylwetki, warto, aby pamiętać o istnieniu fasonów uniwersalnych, czyli takich, które pasują większości kobiet. Do takiego rodzaju majtek, zaliczyć możemy np. figi, czy brazyliany.

Częstym wyborem kobiet, jeśli chodzi o zakup majtek są stringi. Jest to model polecany paniom o jędrnych, okrągłych pośladkach, gdyż potrafi on skutecznie „spłaszczyć” naszą pupę pod kątem wizualnym.

Szorty to majtki damskie, które są również popularnym fasonem. Jest to kompletnie inny rodzaj majtek, gdyż szorty są praktycznie całkowicie zabudowane, w przeciwieństwie do stringów. Szorty świetnie podkreślają jędrność pośladków i optycznie je modelują. Idealne dla pań z wąskimi biodrami oraz prostą talią.

Na co jeszcze zwracać uwagę podczas doboru bielizny? Ważnym kryterium, oprócz fasonu, jest wykonanie z tkanin, które zapewnią skórze swobodny przepływ powietrza, a także jej nie podrażnią.

Gdzie kupić ekskluzywne majtki damskie?

Wybierając bieliznę damską, powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na dopasowanie do naszego rodzaju sylwetki. Majtki powinny nam się przede wszystkim podobać, aby noszenie ich było dla nas czystą przyjemnością. Ekskluzywna bielizna damska, oprócz komfortu i poczucia estetyki, daje nam także wysoką pewność siebie, a tego wielu z nas niestety nadal brakuje.

Majtki, które zachwycą nas swoim pięknym krojem i wygodą noszenia, znajdziemy u Ewy Bien, której bielizna jest niepodważalnie wysokiej jakości. Kupując tam raz bieliznę, już nigdy nie będziesz chciała wrócić do masowo produkowanej bielizny z „sieciówek”.

About the Author

Maria Nowicka
Cześć! Z tej strony Maria, autorka tego bloga. Jestem księgową z wieloletnim stażem, prowadzę własne biuro rachunkowe. Moją pasją jest biznes oraz inwestycje - próbuję swoich sił w grze na Forexie oraz Giełdzie Papierów Wartościowych. Poza tym jestem matką dwojga dzieci oraz zapaloną narciarką biegową.