Concash.pl, czyli ekspresowe pożyczki w wyjątkowej atmosferze

Wszystkiego w życiu nie da się przewidzieć i czasem zaistnieją sytuacje, które powodują, że szybko potrzebujemy pieniędzy, ale niestety nie mamy szansy na pożyczkę w banku. Wybawieniem z takiej sytuacji będzie skorzystanie z usług firmy Concash.pl.

Czym jest Concash.pl

Concash.pl (https://concash.pl) to pionierzy na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Obecnie jest to największa tego typu platforma w Polsce. Aby otrzymać pieniądze na dowolny cel dzięki Concash.pl, wystarczy absolutne minimum formalności. Po ich wypełnieniu firma szuka pożyczkodawcy dla wnioskodawcy. Jest nim zawsze starannie zweryfikowany inwestor. Udzielają innym posiadane pieniądze za uczciwy procent.

Dlaczego warto skorzystać z Concash.pl

Co najistotniejsze, dla przyznania pożyczki nie ma żadnego znaczenia, czy osoba wnioskująca znajduje się w Biurze Informacji Kredytowej, Krajowym Rejestrze Długów. Oferty są całkowicie przejrzyste, a firma nigdy nie ukrywa kluczowych informacji drobnym drukiem. Concash.pl podchodzi do każdego klienta z szacunkiem i uczciwością, bez względu na to, na jaki cel potrzebne mu są pieniądze.

Doradcami są wyłącznie osoby z pozytywnym nastawieniem. Stawiają sobie za punkt honoru, aby osoba przychodząca po pomoc, czuła się w firmowym biurze komfortowo i wyszedł z niego zadowolony. Kiedy doradcy będą szukać najlepszego rozwiązania, klient będzie mógł w międzyczasie popijać sobie pyszną kawę.

Concash.pl szanuje czas klientów, dlatego symulację wysokości pożyczki, oprocentowania i okresu spłaty, można zrobić, nie wychodząc z domu, przez internet. Wniosek także można złożyć przez sieć. Potem wystarczy już tylko sprawdzić, czy wniosek został dodany oraz potwierdzić dane. Następnie pozostaje czekać na to, co w odpowiedzi na wniosek zaproponuje inwestor. Krok ostatni to podpisanie umowy oraz odebranie pieniędzy w formie gotówki lub przelewu. Warto zaznaczyć, że z racji tego, iż gros czynności odbywa się online, pożyczki są znacznie tańsze niż w innych instytucjach. Niższemu oprocentowaniu sprzyja też to, że firma bezpośrednio kojarzy ze sobą pożyczkodawców i pożyczkobiorców.

3

Ile można pożyczyć

W Concash.pl (https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd) oferta zawsze jest przygotowywania pod konkretną osobę. Do dyspozycji klienta jest od 500 zł do 80 000 zł. Minimalny okres spłaty to miesiąc, maksymalny 10 lat. Warto jednak zaznaczyć, że w Concash.pl istnieje możliwość załatwienia opóźnienia spłacania rat.

Cel nie ma znaczenia, formalności jest absolutne minimum. Jeśli więc nagle potrzebne są Ci pieniądze na realizację marzenia, odwiedź witrynę Concash.pl, a zdobędziesz je bardzo szybko. I Twoje marzenie się spełni.

About the Author

Maria Nowicka
Cześć! Z tej strony Maria, autorka tego bloga. Jestem księgową z wieloletnim stażem, prowadzę własne biuro rachunkowe. Moją pasją jest biznes oraz inwestycje - próbuję swoich sił w grze na Forexie oraz Giełdzie Papierów Wartościowych. Poza tym jestem matką dwojga dzieci oraz zapaloną narciarką biegową.