Fotobudka rozkręci każdą imprezę

Z pewnością zauważyłeś, że w ostatnich latach wzrosła znacznie popularność fotobudek, dlatego coraz częściej pojawiają się na wszelkiego rodzaju imprezach – weselach, 18-stkach, wydarzeniach firmowych… Przekonujemy się o tym, że tego typu atrakcja niesie za sobą o wiele więcej korzyści niż samą zabawę związaną z „cyknięciem” fotki. Jeśli więc planujesz jakieś wydarzenie i chcesz je nieco urozmaicić, a także zapewnić swoim gościom dużo radości – Facebudka (http://facebudka.pl) ci w tym pomoże. Zarezerwuj fotobudkę już dziś.

 1. Fotobudka zbliża ludzi!

Na imprezach zorganizowanych często zdarza się tak, że siadamy przy stole z osobami, których nie wcześniej nie znaliśmy. Integracja nie jest zawsze sprawą prostą. Taka atrakcja, jak fotobudka pomoże twoim gościom nieco rozluźnić atmosferę dzięki wspólnej zabawie. Rozmowy przebiegają łatwiej, gdy rozmówców łączy wspólne doświadczenie, dlatego profesjonalni event menadżerzy już przekonali się o tym, że fotobudka to sposób na pozytywną interakcję między gośćmi.

2. Fotobudki są wygodne do transportowania i ustawienia

Kabiny fotograficzne są kompaktowe i z łatwością można je ustawić w różnego rodzaju lokalizacjach – w restauracji, w sali bankietowej, na zewnątrz… Co lepsze, fotobudkę można spersonalizować i dostosować do tematu imprezy, wybierając ciekawe tło i odlotowe gadżety, z którymi uczestnicy będą sobie robić zdjęcia. Sprawdź, jakie akcesoria oferuje Facebudka Wrocław: http://facebudka.pl/dodatki.

3. Fotobudka – wesele z nią to niesamowite przeżycie!

Organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Jest to jeden z najważniejszych dni w życiu, na którym spotyka się cała rodzina i najbliżsi znajomi. Fotobudka daje gościom możliwość wspólnej zabawy – dzięki takiej integracji bliżej mogą poznać się rodziny pani i pana młodego. Sprzęt fotograficzny jest zawsze profesjonalny, dlatego wywołane zdjęcia są wysokiej jakości. Oznacza to, że zarówno Ty, jak i Twoi goście będą mieć wspaniałą pamiątkę z tej imprezy. Każdy otrzymuje link do galerii online, a Ty zabierasz album po brzegi wypełniony zdjęciami i dedykacjami od najbliższych.

Facebudka-2018-fotobudka-klasyczna-04

4. Fotobudki wprowadzają różnorodność

Goście najlepiej bawią się, gdy się ich do niczego nie zmusza, ale mają różne opcje do wyboru. Fotobudka doskonale pasuje do tej kategorii , ponieważ to gość decyduje o tym, czy chce z niej skorzystać, czy nie. Będąc więc na imprezie, goście będą mogli  potańczyć, popróbować jedzenia oraz wskoczyć do fotobudki, aby zrobić sobie zdjęcie. Kabiny są proste w konfiguracji i można je wypożyczyć na określoną liczbę godzin albo cały dzień lub wieczór – w zależności od preferencji.

5. To doskonała opcja na wydarzenie firmowe

Fotobudka to szczególnie cenne narzędzie na różnego typu targach i konferencjach, podczas których promujesz swoją markę lub produkt. Nowa technologia umożliwia odbiorcom dostęp do całej galerii online, dzięki czemu będę mogli się nimi podzielić z innymi lub udostępnić na portalach społecznościowych. Umieszczając logo i nazwę firmy na każdym zdjęciu, zwiększasz swoją ekspozycję.

Fotobudka rozkręci każdą imprezę i sprawi, że goście jeszcze przez długi czas będą o niej jeszcze rozmawiać. Ludzie uwielbiają koncepcję natychmiastowego wydruku zdjęcia – nawet w świecie zdominowanym przez tzw. „zdjęcie selfie”. Wydrukowane zdjęcia stanowią niesamowitą pamiątkę z urodzin, wesela czy imprezy integracyjnej. Są także doskonałym narzędziem promującym firmę w serwisach społecznościowych.

About the Author

Maria Nowicka
Cześć! Z tej strony Maria, autorka tego bloga. Jestem księgową z wieloletnim stażem, prowadzę własne biuro rachunkowe. Moją pasją jest biznes oraz inwestycje - próbuję swoich sił w grze na Forexie oraz Giełdzie Papierów Wartościowych. Poza tym jestem matką dwojga dzieci oraz zapaloną narciarką biegową.